We will be happy to help you with the sale or rental of
your property

Leave your contact information and we will get back to you within 24 hours
Profesionálny servis pri predaji a kúpe nehnuteľnosti
V realitnej kancelárii MIKELSSEN predávame a prenajímame nehnuteľnosti rôznych kategórii – prémiové aj štandardné, no SERVIS OD NÁS DOSTANETE PROFESIONÁLNY, bez ohľadu nato či ide o sídliskový byt v paneláku alebo o novostavbu v centre mesta.
 • 1.
  Profesionálne nafotenie a 3D obhliadka

  Každú nehnuteľnosť navštívime spolu s profesionálnym fotografom. Vďaka prvotriednej technike a rokom skúseností dokážeme každý byt či dom nafotiť tak, aby vyzeral exkluzívne a potenciálneho kupujúceho oslovil. Kvalitné fotografie zdôraznia potenciál nehnuteľnosti a oslovia viac klientov, čím sa zvýši úspešnosť jej predaja.

  Pri predaji Vašej nehnuteľnosti štandardne pripravíme aj 3D obhliadku, vďaka ktorej získa potenciálny záujemca lepšiu predstavu o ponúkanej nehnuteľnosti.

 • 2.
  Marketingová podpora

  Tajomstvo úspešného predaja nehnuteľností vlastne nie je tajomstvom, ak dokážete nájsť tých správnych záujemcov. My v MIKELSSEN vieme, ako na to. Skúsenosťami sme zdokonalili svoju online marketingovú stratégiu, kde okrem štandardnej platenej inzercie investujeme extra, aby vaša nehnuteľnosť bola na najlepšej pozícii vo vyhľadávaní na realitných portáloch. Ponuky niekoľkokrát denne aktualizujeme, preto sú potenciálnym kupcom vždy na očiach. Komunikujeme aj na sociálnych sieťach, čím znásobujeme zásah jednotlivých ponúk. A keďže na trhu pôsobíme už roky, máme širokú databázu klientov, ktorým posielame zaujímavé ponuky priamo.

 • 3.
  Právne a finančné poradenstvo

  Kúpa a predaj nehnuteľností sú spojené s množstvom administratívnych krokov, ktoré môžu pôsobiť komplikovane. My vám s každým z nich pomôžeme a zabezpečíme, aby celý proces prebehol hladko. 

  Čo pre vás zabezpečíme?
  • Celú dokumentáciu súvisiacu s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti počnúc rezervačnou zmluvou až po kúpnopredajnú zmluvu
  • Vypracujeme návrh na vklad do katastra nehnuteľností
  • Poskytneme vám komplexné právne poradenstvo súvisiace s nehnuteľnosťami Každá situácia je jedinečná a pri predaji nehnuteľnosti neodporúčame riadiť sa univerzálnymi radami na internete. 
  • Notárska úschova peňazí a úradné overenie podpisov Dlhodobo spolupracujeme s notárom, ktorý pre našich klientov zabezpečuje všetky nevyhnutné výkony notára spojené s prevodom nehnuteľnosti.
  • Elektronické podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
  • Súdnoznalecký posudok vašej nehnuteľnosti Overený odborník vám pripraví súdny posudok a ocení nehnuteľnosť.
  • Uľahčíme vám komunikáciu s bankami

  Spolupracujeme s profesionálmi, ktorí detailne poznajú bankový trh a poradia vám, ako sa správne rozhodnúť.

 • 4.
  Komplexný servis

  Na realitnom trhu sa pohybujeme už dlho, a preto sme dokonale zorientovaní vo všetkých procesoch. Asi neexistuje situácia, ktorú sme pri stovkách klientov už nezažili a nevyriešili. Preto vám môžeme sebavedome sľúbiť, že s nami budete vy aj vaša nehnuteľnosť v dobrých rukách. 
  Pri práci dbáme na tom, aby sme klientovi predaj či prenájom nehnuteľnosti čo najviac uľahčili. Zjednodušíme nevyhnutnú administratívu a všetko, čo môžeme, vyriešime za vás. Od nafotenia nehnuteľnosti, cez obhliadky a komunikáciu s potenciálnymi záujemcami, až po prípravu zmlúv a finančné poradenstvo. Na našich odborníkov sa vždy môžete spoľahnúť.

  Ozvite sa nám a presvedčte sa, aké výhodné je spolupracovať s profesionálmi!