Staň sa súčasťou úspechu MIKELSSENu

Prečo je práca v MIKELSSEN výnimočná?

Keď hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu, neriadime sa iba životopismi. Skúsenosti na trhu nehnuteľností oceníme, ale dobre vieme, že prirodzený talent na prácu s ľuďmi a spoľahlivosť sú pri našej práci najdôležitejšie.

Definícia dokonalého uchádzača u nás neexistuje. O tom svedčia aj príbehy našich kolegov.

Ozvi sa nám, aj keď s realitami zatiaľ nemáš skúsenosti. Všetko potrebné ťa vieme rýchlo naučiť. Aj v odvetví, v ktorom si predtým nepracoval/a si môžeš vybudovať skvelú kariéru. Len sa spýtaj našich kolegov, ktorí pracovali ako bankári, ekonómovia alebo manažéri!
Tvoja nová kariéra v Bratislave

Pridaj sa do nášho úspešného tímu. Odhaľ naše know-how, ktoré sme získali dlhoročnou praxou, rozvíjaj svoj potenciál a staň sa kľúčovou postavou na ceste Bratislavčanov za ich vysnívaným bývaním. U nás pracuješ pre klientov a popri tom pracuješ na sebe!

Chcem vedieť viac
Rýchlotest MIKELSSENu

Je práca realitného makléra pre teba to pravé?
Otestuj sa!

 • Zvládneš pracovať samostatne?
 • Rád/a sa vzdelávaš, zdokonaľuješ a pracuješ na sebe?
 • Si zodpovedný/á a organizovaný/á?
 • Teší ťa komunikácia s ľuďmi?
 • Zvládneš riešiť rôzne pracovné výzvy s chladnou hlavou?
 • Vieš sa vcítiť do kože svojho klienta?
 • Poteší ťa atraktívne finančné ohodnotenie?

Ak si na všetky otázky odpovedal/a áno, budeme si rozumieť.

Ozvi sa nám
Ako sa u nás pracuje?

Veríme, že spokojných klientov má iba firma, ktorá má spokojný pracovný tím profesionálov. Preto za dobre odvedenú prácu získaš skvelú finančnú odmenu. Radi ti odhalíme všetky tajomstvá realitného biznisu.

Kompletná právna aj marketingová podpora je na našich pleciach - ty sa preto môžeš sústrediť na prácu s klientmi. Samozrejmosťou je kvalitné technické vybavenie a príjemné zázemie v nových obchodných priestoroch STEIN2 v Starom Meste.

V súlade s našou filozofiou a kvalitou poskytovaných služieb máme aj architektom navrhnutý dizajn našej kancelária, ktorá zaň získala architektonické ocenenie BIGSEE INTERIORDESIGN AWARD 2020 v kategórii „Najlepší pracovný priestor“.

Aký bude postup?
 • 1. Kontakt

  Ak ťa láka práca v realitách, chceme o tebe vedieť. Pošli nám svoj životopis s fotografiou a motivačným listom na jobs@mikelssen.sk alebo vyplň formulár, ktorý nájdeš na tejto stránke.

 • 2. Pozvanie na pohovor

  Tých, v ktorých uvidíme potenciál pozveme na osobný pohovor. Spoločne zistíme, či je pre teba práca realitného makléra v MIKELSSENe ideálna voľba. Pohovory prebiehajú vo viacerých kolách, aby sme si boli istí, že nový kolega do nášho tímu zapadne a bude šíriť dobré meno firmy.

 • Ak sa budeš ty páčiť nám a my tebe, dohodneme sa na termíne tvojho prvého dňa v MIKELSSENe.

  Tak neváhaj a vyplň formulár napravo

Chcem do tímu
Sem potiahnutím prilož prílohu. Alebo ju nahraj z počítača