Financovanie

Hypotéka bez stresu

Hľadanie možností financovania novej nehnuteľnosti môže byť komplikované a vyčerpávajúce. V MIKELSSENe vám to však zjednodušíme! Prepojíme vás s hypotekárnymi špecialistami, s ktorými dlhodobo spolupracujeme. Vďaka ich profesionálnemu prístupu a odbornému poradenstvu získalo množstvo našich klientov kľúčiky od nového bytu či domu.

Šetrite svoj čas

Našli ste bývanie podľa svojich predstáv? Nemusíte hodiny behať po bankách, vypĺňať desiatky formulárov a porovnávať rôzne ponuky. Naši špecialisti to spravia za vás a odporučia vám tie, ktoré sú pre vás najvýhodnejšie

Zistite svoje úverové možnosti

Viete, koľko a na ako dlho vám banky požičajú? Hypotekárni špecialisti vám predstavia vaše úverové možnosti. Pri dobrých podmienkach je napríklad výhodné navýšiť hypotéku a zaplatiť z nej aj rekonštrukciu alebo vybavenie novej nehnuteľnosti. Môžete tak ušetriť na vysokých úrokoch, ktoré by ste inak museli platiť pri spotrebných úveroch.

Ponuka z najlepších bánk

Naši partneri vám pripravia ponuky od overených a stabilných bánk. Ak máte vlastné preferencie a chcete vidieť ponuku aj z inej banky, radi vám ju prichystajú. O všetkých ponukách a ich podmienkach sa samozrejme môžete so špecialistami poradiť. Získate tak ponuku, ktoré je ušitá priamo na vaše potreby.

Celý servis je zadarmo

Hypotekárne poradenstvo vám ponúkame úplne zadarmo - za tieto služby nebudete platiť ani cent. Ušetríte tak viackrát - pri poradenstve aj pri každomesačnej splátke vďaka vhodnému výberu a nastaveniu hypotéky.