Na predaj výnimočné údolie domov na rozsiahlom pozemku 21 000 m2 pod Poľanou so súkromným jazerom

950 000,00 €

okres Zvolen, Očová, Obchoditá

novostavba    295 m2     Vonk. park. miesto 

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj v malebnom prostredí polosamoty pri obci Očová - Obchoditá pod Poľanou celé údolie výnimočného a upraveného pozemku s dvomi obytnými nehnuteľnosťami a jedným samostatným záhradným domom určeným na grilovanie. Priamo z miesta je to 8 km cesty na diaľničný obchvat. Súčasťou tohto rozsiahleho pozemku je jazierko/bazén, potôčik, studnička, štyri samostatné rybníky, dve drevárne a altánok. K pozemku je privedené elektrické vedenie a vedie k nemu asfaltová cesta.

Ponúkané nehnuteľnosti sa rozprestierajú na rovinatom pozemku o rozlohe 21 000 m2. Obe nehnuteľnosti sú skolaudované, domy majú vlastné súpisné čisla a je možné si v nich zriadiť trvalý pobyt. Celý pozemok je ohradený plotom a aj vďaka už odrasteným porastom poskytuje majiteľovi úplné súkromie.

RODINNÝ DOM

Ide o 3 izbový poschodový rodinný dom, prízemie tvorí 91 m2 a poschodie 39 m2. Skolaudovaný je v roku 2015, murovaný v kombinácii s drevom. Úžitková plocha domu je 130 m2 plus terasa. V dome sa nachádzajú dve spálne, jedna obývacia izba s kuchyňou a komorou, dve kúpeľne spolu s toaletami. V dome je použité elektrické podlahové kúrenie a radiátory. V rámci obývacej izba sa nachádza aj švédska pec s varnou časťou a v rámci spálne na poschodí takisto švédska pec. Súčasťou domu je aj samostatná odkladacia miestnosť. Pri dome sa nachádza altánok s posedením.
Dom je chránený kamerovým systémom.

REKREAČNÝ ZRUBOVÝ DOM

Ide o 5 izbový poschodový dom, prízemie tvorí 82 m2 a poschodie 83 m2, skolaudovaný v roku 2007. Úžitková plocha zrubového domu je 207 m2 z toho zrub má 165 m2 a terasa 42 m2. V zrubovom dome sa nachádzajú 4 spálne, obývacia izba s kuchyňou, dve kúpeľne a tri toalety. V ztrubovom dome je použité elektrické kúrenie – radiátory a krb s prieduchmi. V podkroví zrubového domu je možné zriadiť ďalšie dve izby.

Orientácie : VZJ

VÝHODY

Malebné prostredie na polosamote pod Poľanou
Výnimočná lokalita
Pekný výhľad
Súkromné jazero
Prírodný potôčik
Vlastné rybníky
Ľahká dostupnosť

DISPOZÍCIA RODINNÉHO DOMU:
Vstup do obytnej časti je cez zádverie s odkladacím priestorom, z ktorého vojdeme do priestoru so schodiskom. Zo vstupnej chodby sú riešené vstupy do obývacej časti, k altánku cez francúzske dvere, ďalej do kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou s umývadlom. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne, kúpeľňa s vaňou, toaletou a dvomi umývadlami.

DISPOZÍCIA REKREAČNÉHO ZRUBOVÉHO DOMU

Vstup do obytnej časti je riešený cez vstupnú chodbu s odkladacím priestorom a toaletou s umývadlom. Zo vstupnej chodby sú riešené vstupy do obývacej časti, na pravej strane sa nachádza samostatná veľká spálňa s vlastnou kúpeľňou, vaňou, umývadlom a toaletou. Následne po ľavej strane je obývacia izba s krbom, s kuchynkou časťou a jedálňou. Z obývacej izby je prechod na priestrannú terasu s východom na rozsiahly pozemok.
Na poschodí je samostatná obývacia izba, dve spálne s podkrovím a samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom. Na poschodí je ešte samostatná toaleta.

LOKALITA

Rozsiahly pozemok s nehnuteľnosťami sa nachádza nad obcou Očová, časť Obchoditá v najvyššom sopečnom pohorí Slovenska – Poľany, priamo v srdci lesa, v ktorom nájde človek svoju oázu oddychu a pokoja.
Ponúkané miesto je určené pre náročných klientov, ktorí túžia po súkromí a kľudnom bývaní a vedia oceniť absolútny pokoj od každodenných povinností. Táto lokalita je vhodná pre milovníkov turistiky vďaka množstva turistických chodníkov, pre vášnivých poľovníkov, hubárov a rybárov. Priamo na pozemku sa nachádza vlastný rybník.
8 km priamo z pozemku cesta na diaľničný obchvat.

CENA
950 000 Eur ( vrátane provízie a právneho servisu )

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0911 044 499 alebo emailom na pukalovic-ZVNC-mikelssen.sk, radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text, fotografie a 3D obhliadka sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie MIKELSSEN.

Virtuálna prehliadka: