REZERVOVANÝ - Na predaj veľký 6 izbový rodinný dom v Jarovciach s krytým bazénom postavený na pozemku o rozlohe 900 m2

dohodou

okres Bratislava V, Bratislava-Jarovce, Palmová

čiastočná rekonštrukcia    550 m2     Garáž 

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj v Jarovciach na Palmovej ulici, zaujímavý 6 izbový rodinný dom s dvomi podlažiami, krytou bazénovou halou a jacuzzi. Dom je kompletne podpivničený - suterén so samostatným vstupom zrealizovaný ako spoločenský salón. Dom má terasu, bazénovú rozsiahlu časť, dve podlažia a suterén. Táto nehnuteľnosť stojí na 900 m2 veľkom pozemku s upravenou záhradou a nádhernými stromami. Automatický zavlažovací systém je napojený na vlastnú studňu.
Dom je vybavený centrálnym vysávačom, má dve samostatné kotolne, využíva na vykurovanie haly a vyhrievanie bazéna alternatívne solárne panely, je zabezpečený kamerovým systémom ako aj vnútorným alarmom.

3D prehliadka nižšie pod textom.

DOM
6 izbový
Úžitková plocha domu: 550 m2 ( z toho dom má 395 m2 + 122 m2 bazénová časť + 33 m2 má garáž)
Úžitková plocha pozemku: 900 m2
Orientácia: JVZ
Mesačné prevádzkové náklady pre 4 osoby: 0 €

VÝHODY
Tiché prostredie
Priestranný dom
Klimatizovaný
4 samostatné a nepriechodné izby
Parkovanie v dvoj garáži a parkovanie pre ďalšie 4 autá pred domom
Bazén o veľkosti 122 m2 a jacuzzi pre 6 osôb

DOM
Tehlový dom
Zateplený
Dvoj podlažný so suterénom
Dvoj garáž pre dve autá
Možnosť parkovať 4 autá pred garážou

DISPOZÍCIA
Na hornom poschodí sa nachádzajú dve izby s vlastnou kúpeľňou a šatníkom, veľká spálňa s kúpeľňou a samostatným priestranným šatníkom, ako aj ďalšou úložnou miestnosťou. Balkón je orientovaný do záhrady, vstup naň je možný z kúpeľne a aj zo spálne. Horné poschodie je klimatizované.
V prízemnej časti domu sa nachádza veľká obývacia miestnosť s krbom, spojená z kuchyňou, hosťovská izba, samostatná kúpeľňa, ako aj vstupná hala so šatníkom a práčovňa. Z obývacej miestnosti je vstup do bazénovej haly, ako aj výstup na letnú terasu.
Bazénová hala disponuje celoročne používateľným bazénom so slanou vodou, šesť miestnou jacuzzi, sprchovým kútom. Z haly je priamy výstup na terasu a do záhrady.
Suterén je riešený ako spoločenský salón s barovým pultom a krbom, ďalej sa tu nachádza toaleta a technická miestnosť. Suterén má samostatný vchod.
Súčasťou domu je dvojgaráž so samostatným vchodom. Nehnuteľnosť disponuje aj vonkajším parkovaním pre ďalšie štyri autá.
Podkrovie domu je pochôdzne pod hrebeňom a poskytuje množstvo priestoru, s možnosťou herne a aj úložného miesta.

LOKALITA
Dom sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Jarovce s kompletnou občianskou vybavenosťou, s vynikajúcou dostupnosťou do centra , ako aj na diaľničný obchvat. Jedinečné mestské bývanie mimo centra.


V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0911044499 alebo emailom na pukalovic-ZVNC-mikelssen.sk radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text, fotografie a 3D prehliadka sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Mikelssen

Virtuálna prehliadka: