PRENAJATÝ - Na prenájom slnečný 2 izbový byt v novostavbe Malé Krasňany s garážovým státím

dohodou

okres Bratislava III, Bratislava-Rača, Malokrasňanská

novostavba    58 m2     Garážové státie  Garáž 

+ 0
fotografií
Zobraziť viac
Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 2 izbový byt v Malých Kraňanoch. Byt s balkónom do vnútrobloku a veľkorysým šatníkom sa prenajíma kompletne zariadený a prináleží k nemu pivnica a garážové státie.

BYT
2 izbový
úžitková plocha: 58 m2 ( 54 m2 byt + 4 m2 balkón)
mesačné prevádzkové náklady: 0 €/mesiac

VÝHODY
garážové státie
vonkajšie žalúzie
dostatok zelene v okolí
premyslená dispozícia
výborná občianska vybavenosť
slnečný byt
moderné zariadenie
tichá lokalita
cyklotrasa

BYTOVÝ DOM
novostavba

DISPOZÍCIA
vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, priestranný šatník, spálňa, obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou so vstupom na balkón

LOKALITA
Ideálna poloha projektu Malé Krasňany zabezpečuje bezprostredný kontakt s prírodou a zároveň všetky výhody života v meste. V najbližšom okolí svojho nového domova nájdete predajne potravín, školy a škôlky, zdravotné stredisko a tiež príjemné reštaurácie či kaviarne.
Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho – do 10 minút autom a do 20 minút na bicykli. Do centra mesta sa ľahko zveziete aj električkou, navyše, autom sa plynulo dostanete aj na diaľničný obchvat.

CENA


V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0948 369 665 alebo emailom na lehoczka-ZVNC-mikelssen.sk, radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Mikelssen