PREDANÝ- Na predaj nádherný 4 izbový byt s veľkou terasou s výhľadom v tichej lokalite Jaroviec

dohodou

okres Bratislava V, Bratislava-Jarovce, Opálová

novostavba    245 m2     Garáž 

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj slnečný priestranný 4 izbový byt v projekte Nový Jantár na Opálovej ulici v Jarovciach. Byt sa nachádza na najvyššom 3. poschodí, byt je jediný na poschodí. Táto nehnuteľnosť sa predáva v stave holobytu, kde sú urobené predprípravy nižšie v texte uvedené. Fotodokumentácia zariadenia bytu je len vizualizácia, ako môže byt vyzerať.

Projekt je skolaudovaný teraz s možnosťou prevzatia bytu ihneď.
Byt je krásne presvetlený vďaka veľkoformátovým oknám. Okná sú posuvné a majú osadené zásobníky pre elektricky ovládané rolety, alebo iné tienenie. V celom byte je nainštalované podlahové kúrenie s ovládaním teploty v každej miestnosti a podlahové konvektory. Rovnako je nainštalovaná elektroinštalácia pre chladené stropy v celom byte (chladené panely nie sú súčasťou). V byte je kompletne urobená elektroinštalácie pre osvetlenie, LED pásy a pod. v zmysle vizualizácií. Byt má dve kúpeľne. Rodičovská kúpeľňa má predprípravu na sprchu, WC a umývadlo a je spojená so spálňou cez sklenenú zástenu s tienením, vďaka čomu pôsobí vzdušne a je presvetlená. Tienenie zároveň zabezpečuje dostatok súkromia. Veľká kúpeľňa je prístupná z chodby a má predprípravu na sprchový kút so žľabom, umývadlo, WC a samostatne stojacu vaňu. Kúpeľňa má okno vďaka čomu je ešte lepšie odvetraná a presvetlená. V každej kúpeľni je nainštalovaný dizajnový radiator Cordivari Stefania a podomietkové telesa zn. Grohe. Každý sprchový kút má hlavovú fixnú sprchu a ručnú sprchu. V byte je šatník s výmerou 6 m2, ktorý je možné zrušiť a o tento priestor rozšíriť obývaciu miestnosť. V šatníku je okno. V kuchyni je pripravené odsávanie pre varnú dosku Bora / Miele s odsávaním do exteriéru. V strede kuchyne je naplánovaný pracovná pult s umývadlom. Byt má v obývačke prípravu pre krb (šachta, otvor na streche) – krbová vložka nie je osadená. Všetky interiérové dvere majú výšku 230 m, čo dodá bytu ešte luxusnejší vzhľad. Vizualizácie predstavujú príklad ako môže byť vyzerať. Terasa 113 m2 je z Cumaru dosiek s prípravou pre osvetlenie. Terasa je staticky spevnená pre menší bazén, alebo jacuzzu. Na terase je prívod vody pre zavlažovanie a sprchu, má prekrytú časť pre sedenie, je prístupná z kuchyne a spálne. Ostatné dve terasy sú vysypané štrkom s možnosťou inštalácie drevenej alebo inej podlahy a sú prístupné z jedálne a detských izieb. Detské izby a obývačka sú orientované do vnútrobloku na západ a sú zárukou súkromia. Pivnica sa nachádza priamo na poschodí a je spojená s bytom. V pivnici sa nachádza regulačná skriňa podlahového kúrenia a príprava pre práčku a sušičku a úložný priestor.
K bytu je povinnosť si prikúpiť dve parkovacie státia, č. 4 a 5 priamo oproti vstupu do schodiska. Cena jedného je 15 000 Eur.
Výstup z výťahu je pred bytom, čo zabezpečuje maximálny komfort.

Predávajúci je platca DPH .

Pôdorys bytu v priloženej fotodokumentácií.BYT
4 izbový byt
úžitková plocha: 245 m2 (podlahová plocha bytu 110 m2 + 2 m2 pivnica, 113 m2 má terasa a dve menšie terasy s výmerou 11,60 m2 a 8,5 m2)
orientácia: VZ
mesačné prevádzkové náklady pre 4 osoby: 0 €

VÝHODY
tiché prostredie
priestranný byt
pekný výhľad
2x garážové státie
2x kúpeľňa
veľká terasa
krásny výhľad

BYTOVÝ DOM
novostavba
nízka stavba
jeden byt na poschodí
tehlový bytový dom
vstup do garáže suchou nohou

DISPOZÍCIA
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti, jedálenskej časti, kuchyne, šatníka, dvoch kúpeľní, spálne, dvoch detských izieb a pivnice priamo prístupnej z bytu. Z obývacej izby je východ na rozsiahlu terasu, ako aj na loggiu, plus detské izby majú samostatné východy na loggiu.

LOKALITA
Byt sa nachádza v obľúbenej časti na začiatku Jaroviec, s 1 500 obyvateľmi si Jarovce zachovávajú tichý a pokojný ráz vidieka. Sused tu pozná suseda, ale dosýta si užijete vo vlastnom byte súkromie.
Lokalita je obľúbená pre rodiny s deťmi. V blízkosti sa nachádza ihrisko, park, potraviny, škola, aj škôlka. Dobrý prístup do centra (10 min. autom).

CENA
Informácia o cene v RK.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0911044499 alebo emailom na pukalovic-ZVNC-mikelssen.sk radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie MIKELSSEN.