PRENAJATÝ - Na prenájom moderne zariadený 2 izbový byt s lodžiou v novostavbe BLUMENTAL

dohodou

okres Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto, Radlinského

novostavba    55 m2     Garážové státie  Garáž 

+ 4
fotografií
Zobraziť viac
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom prémiový 2 izbový byt v novostavbe BLUMENTAL na Radlinského ulici. Byt s výmerou 57 m2 sa nachádza na 2. poschodí 5 poschového bytového domu. Byt je úplné nový, ešte neobývaný a prenajíma sa kompletne zariadený.

Polyfunkčný bytový dom BLUMENTAL patrí medzi najlepšie novostavby v Bratislave. Projekt od renomovaného developera bol dokončený v roku 2019. Okrem kvalitných bytových jednotiek ponúka jeho obyvateľom aj služby v obchodných priestoroch na prízemí budovy ako aj upravené dvory vo vnútrobloku.

BYT
2 izbový byt
úžitková plocha: 55 m2 ( 50m2 byt + 5m2 loggia )
orientácia: SZ

VÝHODY
prémiový nadštandard prevedenia bytu
stropné chladenie
podlahové kúrenie
funkčná dispozícia (oddelená denná a nočná časť)
vhodné pre náročného klienta
strážna služba
kvalitná občianska vybavenosť ( potraviny BILLA, DM drogéria, kaviarne, reštaurácie a mnohé iné )
kompletne zariadený a vybavený

BYTOVÝ DOM
zelené vegetačné strechy a nádvoria
nadčasová architektúra
stavba roka 2018

DISPOZÍCIA
vstupná chodba s úložným priestorom, priestranná obývacia izba s prechodom na loggiou prepojená s kuchynskou časťou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a WC.

Byt je vhodný pre náročného klienta ktorý ocení výnimočnosť projektu BLUMENTÁL a taktiež si potrpí na vysoko kvalitnom prevedení bytu ktorý zahŕňa kvalitné drevené parkety, značkovú sanitu a dlažbu, podlahové kúrenie z centrálnej kotolne, stropné chladenie, vstupné bezpečnostné dvere, okná s hliníkovými rámami a izolačným trojsklom, elektrické hliníkové exteriérové žalúzie a iné.

LOKALITA
Rezidencia BLUMENTAL profituje zo svojej polohy v absolútnej blízkosti centra hlavného mesta. Jej obyvatelia majú na dosah kultúrne stánky, reštaurácie, medicínske služby, športoviská, vzdelávacie inštitúcie od jaslí až po univerzity.

CENA
500 Eur/mes. + 200 Eur/mes. za energie + 100 Eur/mes. za garážové státie

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0948 369 665 alebo emailom na lehoczka-ZVNC-mikelssen.sk, radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie MIKELSSEN.