PREDANÝ - Na predaj 4 izbový byt s veľkou lodžiou v Dúbravke na ulici Bazovského

dohodou

okres Bratislava IV, Bratislava-Dúbravka, Bazovského

čiastočná rekonštrukcia    87 m2     verejné parkovanie 

+ 9
fotografií
Zobraziť viac
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový byt s veľkou lodžiou v pokojnej lokalite na ulici Bazovského. Byt má rozlohu 84 m2, kde veľkosť lodžie je 10 m2. Tento byt sa nachádza na 2. poschodí z 8 poschodového, tehlového bytového domu s výťahom. K bytu prináleží pivničná kobka s veľkosťou 3 m2.

3D obhliadka bytu dole pod textom.

BYT
4 izbový byt
úžitková plocha: 87 m2 (podlahová plocha bytu 74 m2 + lodžia 10 m2+ pivničná kobka 3 m2)
orientácia: juhovýchod, severozápad

DISPOZÍCIA
Do bytu sa vchádza cez chodbu, ktorej súčasťou je vstavaná skriňa. Po ľavej strane je kúpeľňa so sprchovým kútom a taktiež oddelené WC. Po pravej strane chodby je nepriechodná izba. Zo zádveria sa ďalej prechádza do dvoch priechodných izieb ktoré sú prepojené dvojkrídlovými interiérovými dvermi. Z obývacej miestnosti je priechod do malej chodby so vstavanou skriňou, cez ktorú sa prechádza do nepriechodnej izby. Z obývacej izby sa vchádza aj do kuchyne. Z kuchyne a obývacej miestnosti sú priechody na veľkú lodžiu.

VÝHODY
tiché prostredie
veľká lodžia
kompletná občianska vybavenosť
dobré dispozičné riešenie
výborná dopravná dostupnosť
atraktívna lokalita

BYTOVÝ DOM
zateplený bytový dom

LOKALITA
Bývanie v mestskej časti Dúbravka na ulici Bazovského poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti nájdete školy, škôlky, reštaurácie, kaviarne, lekárne aj obchody. Výhodou tejto lokality je blízky výjazd na diaľničný obchvat.

CENA BYTU
informácia o cene bytu v RK

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 911 044 499 alebo e-mailom na pukalovic-ZVNC-mikelssen.sk, radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie MIKELSSEN.

Virtuálna prehliadka: