PREDANÝ - na predaj útulný 2 izbový byt s 2 parkovacími miestami v projekte Tri Vody v Malinove

dohodou

okres Senec, Malinovo, Tri Vody

novostavba    64 m2     vyhradené parkovanie 

+ 3
fotografií
Zobraziť viac
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový moderne zariadený byt v bytovom komplexe Tri vody v Malinove. Byt s výmerou 58 m2 sa nachádza na 2. z 3.poschodí. S bytom sa predáva aj pivničná kobka, ktorá je situovaná na rovnakom poschodí a 2 vonkajšie parkovacie miesta.

BYT
2 izbový byt
celková úžitková plocha: 64 m2 z toho: podlahová plocha bytu 57 m2 + balkón a terasa 5,5 m2 + pivnica 1,5 m2
orientácia: juhovýchod
mesačné prevádzkové náklady: 0 €

VÝHODY
podlahové kúrenie
klimatizácia
vlastný elektrický kotol
balkón a loggia
vnútorný bio krb
2 x vonkajšie parkovacie miesto
tiché prostredie
pekný výhľad

BYTOVÝ DOM
novostavba z roku 2016

DISPOZÍCIA
vstupná chodba s úložným priestorom, priestranná obývacia izba prepojená s kuchynskou časťou a východom na balkón, spálňa so vstavanou skriňou a so vstupom na loggiu, kúpeľňa s klasickou vaňou, samostatné WC.

LOKALITA
Tri vody Malinovo je jedinečný projekt rezidenčného bývania s premysleným urbanistickým riešením. Jeho hlavnou dominantou je centrálna časť s promenádou a tromi jazerami, z ktorých sa jedno využíva na kúpanie a ďalšie dve na relax. V polyfunkčnej Galérii medzi nimi sídlia prevádzky poskytujúce služby obyvateľom komplexu, napríklad reštaurácia s vonkajšími terasami a výhľadom na jazero, bio potraviny, kaviareň, predajňa čerstvých ovocných štiav a zmrzliny, kaderníctvo, nechtové štúdio, psí salón, či vínotéka. Rezort je veľmi citlivo zasadený do okolitej prírody, nechýbajú v ňom športoviská, ihriská pre deti či veľký podiel okrasnej zelene. Dobrá dopravná dostupnosť do Bratislavy, ktorá sa ešte zlepší dobudovaním dopravného napojenia D4 a R7, rozvinutá infraštruktúra a možnosti na aktívne trávenie voľného času z neho robia lokalitu vyhľadávanú ľuďmi s vysokými nárokmi na kvalitu bývania.
Obec Malinovo disponuje kompletným občianskym vybavením, v blízkosti nájdete potraviny Billa resp. Kraj, drogériu, lekáreň či čerpaciu stanicu. Zastávka MHD je situovaná priamo v rezorte). Obec taktiež disponuje materskými školami (jedna v tesnej blízkosti rezortu) či Základnou a Strednou odbornou školou.

CENA
informácia o cene v RK

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0948 879 979, alebo emailom na michalcik-ZVNC-mikelssen.sk radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie MIKELSSEN.