Na prenájom exkluzívny dizajnérsky zariadený veľko-metrážny byt v tichej lokalite Starého mesta s veľkou terasou

dohodou

okres Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto, Strážnická

novostavba    110 m2     garážové státie 

+ 9
fotografií
Zobraziť viac
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka na prenájom veľkometrážny dizajnérsky byt o rozlohe 100m2, ku ktorému prislúcha aj veľká zelená terasa o rozlohe 60m2, orientovaná do tichej časti vnútrobloku. Tento luxusný 3 izbový byt sa nachádza vo vyhľadávanej mestskej časti Staré mesto, na Strážnickej ulici len kúsok od Medickej záhrady.
Byt má zaujímavo riešenú priestorovú dispozíciu a vymyká sa tak všetkým zaužívaným štandardom. V byte sú použité luxusné materiály a zariadenie, navrhnuté na mieru architektom tak, aby spĺňal aj tie najvyššie nároky. Byt sa nachádza na prízemí 5 podlažného polyfunkčného domu. K bytu sa prenajímajú aj 3 parkovacie miesta a pivnica.

BYT
3 izbový byt
úžitková plocha: 170 m2 (110m2 obytný priestor + 60m2 terasa)

VÝHODY
luxusne zariadený dizajnérom
atraktívna lokalita
priestranná terasa
3 parkovacie miesta
blízkosť do centra mesta

DISPOZÍCIA
Byt je členený na dve samostatné spálne, oddelené drevenenými priečkami, ktoré tak zachovávajú intimitu spacej časti a z vnútorných strán slúžia ako úložné priestory. V byte sa nachádza aj priestranná kuchyňa s ostrovčekom, jedálenský kút a obývačka, z ktorej sa vychádza na veľkú terasu. Po celej dĺžke bytu sú francúzske hliníkové okná vybavené elektronicky ovládanými žalúziami a luxusnými Blackout závesmi. V byte sú dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a WC. Priestor je vybavený klimatizáciou a luxusnými spotrebičmi, osvetlením LUTRON (stmievací a riadiaci systém), zabudovanými spotrebičmi SIEMENS, robotickými vysávačmi iRobot a vinotékou značky MIELE. K bytu prislúchajú aj 3 parkovacie státia v suteréne, z ktorých vedie výťah priamo k bytu.

LOKALITA
Byt sa nachádza v tichej lokalite v lukratívnej časti Starého mesta ktorá ponúka výhody bývania v meste.

CENA
info o cene nájmu v RK

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 948 987 707 alebo emailom na ravingerova-ZVNC-mikelssen.sk, radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie MIKELSSEN.