PRENAJATÝ - Na prenájom veľký 3 izbový byt v lukratívnej časti starého mesta v oblasti Palisád s nádherným výhľadom na hrad

650,00 €/mesiac

okres Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto, Lichardova

kompletná rekonštrukcia    70 m2     vyhradené parkovanie 

+ 7
fotografií
Zobraziť viac
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka na prenájom dizajnový svetlý priestor vhodný na bývanie aj kanceláriu o rozlohe 70m2. Byt tvorí 8 samostatných miestností pripravených na užívanie. Súčasťou bytu je nádherná a svetlá kuchyňa s dvoma samostatnými komorami, využiteľnými na doplnkový úložný priestor, ktorý môže slúžiť ako sklad, prípadne pivnica. V byte sa nachádzajú aj 3 svetlé samostatné miestnosti, vhodné či už ako kancelária alebo obytná časť. Súčasťou bytu je nádherná novo zrekonštruovaná kúpeľňa vybavená sprchovým kútom, pračkou a sušičkou. Byt má samostatné WC a priestrannú vstupnú chodbu. K bytu prislúcha aj rozsiahla terasa o veľkosti 30 m2 s lukratívnym výhľadom na bratislavský hrad. Byt sa nachádza v tichej časti Palisád, v tesnej blízkosti je rezidencia Českého veľvyslanectva. Parkovanie je bezproblémové aj pre viacero áut.

BYT
3 izbový byt
úžitková plocha: 100m2 (70m2 obytná časť + 30m2 tersa)

VÝHODY
kompletná rekonštrukcia
2 komory
atraktívna lokalita
priestranná terasa
výhľad hrad
bezproblémové parkovanie
blízkosť do centra mesta


DISPOZÍCIA
priestranná vstupná chodba s úložným priestorom, kuchyňa s dvoma samostatnými špajzami, 3 veľké samostatné miestnosti, veľká terasa s výhľadom na hrad, kúpeľňa, oddelené WC.

LOKALITA
Byt sa nachádza v tichej lokalite v lukratívnej časti Palisád ktorá ponúka výhody bývania v meste.

CENA
650 Eur/mes. +150 Eur/mes. za energie

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 948 987 707 alebo emailom na ravingerova-ZVNC-mikelssen.sk, radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie MIKELSSEN.