PREDANÝ - Na predaj 2 izbový apartmán v novom projekte OMNIA s balkónom

dohodou

okres Bratislava II, Bratislava-Ružinov, Tomášikova

novostavba    60 m2     garážové státie 

+ 0
fotografií
Zobraziť viac
Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj (postúpenie práv a povinností) 2 izbového apartmánu v projekte OMNIA v Ružinove na Tomášikovej ulici. Táto nehnuteľnosť na nachádza na 4.poschodí z celkových 6. poschodí v projekte. V tejto polyfunkčnej budove sú do 3 poschodia kancelárie, v ktorých budú ľudia pracovať len do podvečerných hodín, následne vyššie poschodia sú apartmány, kde budú mať prístup výťahom len rezidenti. V apartmáne je potvrdená možnosť nahlásenia trvalého pobytu. Táto novostavba sa predáva v štandarde. Okná budú plastové, trojsklá, z vnútra biele z vonkajšej strany vo farbe fasády. Apartmán bude mať laminátovú plávajúcu podlahu, balkón a výhodou je, že areál bude za rampou uzavretý s recepciou.
K tejto nehnuteľnosti je povinnosť si prikúpiť garážové státie za 10 000 Eur. K bytu prislúcha pivnica o rozlohe 6 m2, ktorá je pri garážovom státí.
Apartmán je evidovaný na právnickú osobu, ktorá je platcom DPH.
Predpokladaná kolaudácia je prvý kvartál 2021.

APARTMÁN
2 izbový
úžitková plocha: 60 m2 (podlahová plocha apartmánu je 51 m2+ 3m2 má balkón a 6m2 má pivnica)
orientácia: Juho-západ
mesačné prevádzkové náklady pre 2 osoby: 100Eur

VÝHODY
tiché prostredie
priestranný
balkón
bezbariérový vstup

BYTOVÝ DOM
novostavba
samostatný prístup
nízke náklady

DISPOZÍCIA
vstupná chodba so vstavanou skriňou, obývacia izba spojená s kuchyňou a prechodom na balkón, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.

LOKALITA
Byt sa nachádza v obľúbenej časti, ktorá je bezpečná a pokojná, neďaleko nákupného centra Retro, Fresh Marketu, jazero Štrkovec. Lokalita je obľúbená pre rodiny s deťmi. V blízkosti sa nachádza ihrisko, park, les, potraviny, škola, MHD.

CENA NEHNUTEĽNOSTI
info o cene v realitnej kancelarii
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0911044499 alebo emailom na pukalovic-ZVNC-mikelssen.sk radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Mikelssen