Na prenájom 3 izbový byt v blízkosti Trnavského mýta s bezproblémovým parkovaním

490,00 €/mesiac

okres Bratislava III, Bratislava-Nové Mesto, Bartoškova

kompletná rekonštrukcia    70 m2     garážové státie 

+ 0
fotografií
Zobraziť viac
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka na prenájom priestranný 3 izbový byt na Bartoškovej ulici neďaleko Trnavského mýta. Byt s výmerou 70 m2 je situovaný na 1. z 5. poschodí, v renovovanom bytovom dome. Táto nehnuteľnosť sa prenajíma kompletne zariadená. S možnosťou prenajatia garáže. Majiteľ preferuje nefajčiarov. Zvieratá nie sú vítané. K dispozícií ihneď.

BYT
3 izbový byt
úžitková plocha: 70 m2 (byt 68,5 m2 + balkón 1,5 m2)
orientácia: SZ
mesačné prevádzkové náklady: 270 €/mesiac

VÝHODY
bezproblémové parkovanie
internetová TV a wifi v cene nájmu
úložný priestor
kompletná občianska vybavenosť
výborná dopravná dostupnosť
uzavretý dvor (parking + detské ihrisko)
vonkajšie rolety
kvalitné metrážne koberce

DISPOZÍCIA
vstupná chodba s úložným priestorom, kúpeľňa s vaňou a WC, priestranná obývacia miestnosť prepojená s kuchynskou časťou, samostatná izba vybavená s kvalitným metrážnym kobercom, samostatná spálňa s bohatým úložným a metrážnym kobercom

LOKALITA
Ponúkame Vám bývanie neďaleko Trnavského mýta, táto lokalita poskytuje výbornú dopravnú dostupnosť a kompletnú občiansku vybavenosť. Do 5 min pešo sa dostanete k zimnému štadiónu Ondreja Nepelu, na kúpalisko Jama alebo na Tehelné pole. Taktiež v bezprostrednej blízkosti nájdete obchodné centrum Centrál. Bartošková ulica Vás prekvapí svojim tichom, ktoré je výnimočné vzhľadom na polohu, v ktorej sa nachádza. K bytovému domu prislúcha uzavretý dvor s detským ihriskom a s bezproblémovým parkovaním.

CENA
490 Eur/mes. + 270 Eur/mes. za energie + 70 Eur/mes. garážové státie.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0948 488 218 alebo emailom na sura-ZVNC-mikelssen.sk, radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie MIKELSSEN.