Na prenájom nadštandardný a luxusný 2 izbový byt v Panorama City s výhľadom na Staré Mesto

700,00 €/mesiac

okres Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto, Landererova

novostavba    60 m2     garážové státie 

+ 8
fotografií
Zobraziť viac
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom luxusný 2 izbový byt v novostavbe Panorama City vo veži II so severnou orientáciou a výhľadom na hrad na Landererovej ulici. Byt s výmerou 60 m2 sa nachádza na 25.poschodí . Táto nehnuteľnosť sa prenajíma kompletne zariadená spolu s parkovacím miestom a pivničným priestorom. Byt je k dispozícií od 1.9.2020.

BYT
2 izbový byt
úžitková plocha: 60 m2
orientácia: S

VÝHODY
kompletne zariadený a vybavený nábytkom na mieru
výnimočný výhľad na Staré Mesto a Hrad
funkčná dispozícia
klimatizácia
recepcia 24/7
vhodné pre náročného klienta
strážna služba
kvalitná občianska vybavenosť ( potraviny YEME, DM drogéria, kaviarne, reštaurácie, nákupné centrum EUROVEA a mnohé iné )

BYTOVÝ DOM
novostavba
stavba roka 2016

DISPOZÍCIA
vstupná chodba s úložným priestorom, priestranná obývacia izba s francúzskymi oknami a loggiou prepojená s kuchynskou časťou, samostatná spálňa , kúpeľňa s vaňou a WC.

Byt disponuje vysokým štandardom ako napríklad : hliníkové okná s veľkoformátovými sklenenými tabuľami, s tepelne izolačným dvoj-sklom s akustickým útlmom, drevené podlahy. Recepcia s 24-hodinovou prevádzkou pre každú obytnú budovu a parkovacie státie v garáži sledované kamerovým systémom.

LOKALITA
Byt sa nachádza v atraktívnej lokalite v blízkosti obchodného centra Eurovea na nábreží Dunaja. Ide o obľúbenú časť Starého mesta vďaka jej kompletnej občianskej vybavenosti a bezproblémového prístupu do historického centra Bratislavy.

CENA NÁJMU
Byt 700 Eur/mes. + 200 Eur/mes. za energie + 100 Eur/mes za parkovacie státie

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0948 677 277 alebo emailom na lengyel-ZVNC-mikelssen.sk radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie MIKELSSEN