PRENAJATÝ - Na prenájom moderný 2 izbový byt v PANORAMA CITY s výhľadom na Dunaj

550,00 €/mesiac

okres Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto, Landererova

novostavba    60 m2     garážové státie 

+ 7
fotografií
Zobraziť viac
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe Panorama City vo veži II (bližšie k centru mesta) s výhľadom na Dunaj na Landererovej ulici. Byt s výmerou 60 m2 sa nachádza na 19. poschodí. Táto nehnuteľnosť sa prenajíma kompletne zariadená.

BYT
2 izbový byt
úžitková plocha 60 m2: 52 m2 byt + 6 m2 loggia + 2 m2 pivnica
orientácia: JV
zariadenie: klimatizácia, kompletné zariadenie nábytkom a elektronikou (LED TV Samsung, chladnička, varná doska, práčka, sušička)

VÝHODY
SBS
funkčná dispozícia
klimatizácia
recepcia 24/7
vhodné pre náročného klienta
strážna služba
kvalitná občianska vybavenosť (potraviny YEME, DM drogéria, kaviarne, reštaurácie, nákupné centrum a mnohé iné)
aktívna nájomná zmluva

BYTOVÝ DOM
novostavba
stavba roka 2016

DISPOZÍCIA
vstupná chodba s úložným priestorom, priestranná obývacia izba s francúzskymi oknami a loggiou prepojená s kuchynskou časťou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a WC.

Byt disponuje vysokým štandardom ako napríklad hliníkové okná s veľko-formátovými sklenenými tabuľami, s tepelne izolačným dvoj-sklom s akustickým útlmom, drevené podlahy. Recepcia s 24-hodinovou prevádzkou pre každú obytnú budovu a parkovacie státie v garáži sledované kamerovým systémom. Byt ma pivnicu.

LOKALITA
Byt sa nachádza v lukratívnej lokalite v blízkosti obchodného centra Eurovea na nábreží Dunaja. Ide o obľúbenú časť Starého mesta vďaka jej kompletnej občianskej vybavenosti a bezproblémového prístupu do historického centra Bratislavy.

CENA
550 €/mesiac + 150 EUR/mes. energie + 100 EUR/mes. garážové státie

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0948 377 690 alebo emailom na jablonka-ZVNC-mikelssen.sk radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie MIKELSSEN.