PRENAJATÝ - na prenájom 2 izbový priestranný byt v obľúbenej časti Ružinova

410,00 €/mesiac

okres Bratislava II, Bratislava-Ružinov, Miletičova

kompletná rekonštrukcia    62 m2     verejné parkovanie 

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na prenájom veľký 2 izbový byt na Miletičovej ulici v tehlovom bytovom dome. Byt s výmerou 62 m2 je situovaný na 4. poschodí. Táto nehnuteľnosť sa prenajíma kompletne zariadená spolu. Fajčiari nie sú vítaní. Zvieratá su akceptované po dohode s majiteľom

BYT
2 izbový byt
úžitková plocha: 62m2
orientácia: východ
mesačné prevádzkové náklady: 150 €/mesiac/1 osoba resp. 170 €/mesiac/2 osoby

VÝHODY
samostatná kuchyňa
samostatné WC
atraktívna lokalita
tiché prostredie
kompletná občianska vybavenosť
výborná dopravná dostupnosť

BYTOVÝ DOM
tehlová stavba

DISPOZÍCIA
priestranná vstupná chodba s úložným priestorom, priestranná obývacia miestnosť, samostatná kuchyňa, samostatná spálňa s priestrannou vstavanou skriňou, kúpeľňa s klasickou vaňou a samostatné WC.
Byt je kompletne vymaľovaný, položená nová podlaha, renovovaná kožená sedačka, vymenené vodovodné batérie a nová kombinovaná chladnička.

LOKALITA
Bývanie v blízkosti centra poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť. V blízkosti nájdete obchodné centrá Eurovea a Central. Blízke MHD spojenia vám umožnia dostať sa v krátkom čase na Hlavnú resp. Autobusovú stanicu. V priamom dosahu nájdete potraviny Terno, Tesco Express, kúpalisko Delfín či verejné trhovisko na "Miletičke".

CENA
410 Eur/mes. + 150 Eur/mes./1 osoba resp. 170 Eur/mes./2 osoby za energie

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0948 879 979 alebo emailom na michalcik-ZVNC-mikelssen.sk, radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie MIKELSSEN.