PRENAJATÉ - Na prenájom ešte neobývaný a výborne dispozične riešený 3 izbový byt v Panorama City vo veži II s výhľadom na Bratislavu a Dunaj

dohodou

okres Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto, Landererova

novostavba    92 m2     garážové státie 

+ 7
fotografií
Zobraziť viac
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka na prenájom priestranný ešte neobývaný a zariadený 3 izbový byt na 23. z 33 podlaží v novostavbe Panorama CIty na Landererovej ulici v centre Bratislavy. Byt sa nachádza vo veži II a ponúka krásny výhľad na Bratislavu. K bytu prislúcha pivnica a garážové státie.

BYT
3-izbový byt s lodžiou
úžitková plocha 92 m2 (podlahová plocha bytu 85 m2 + lodžia 7 m2)
Byt sa prenajíma zariadený a kompletne vybavený

VÝHODY
kompletne zariadený a vybavený nábytkom na mieru
výnimočný výhľad
funkčná dispozícia
klimatizácia
recepcia 24/7
vhodné pre náročného klienta
strážna služba
kvalitná občianska vybavenosť ( potraviny YEME, DM drogéria, kaviarne, reštaurácie, nákupné centrum 0 €/mesiac a mnohé iné )

BYTOVÝ DOM
novostavba
stavba roka 2016

DISPOZÍCIA
vstupná chodba so šatníkovou skriňou, obývacia izba s kuchyňou a prístupom na lodžiu, 2x oddelená spálňa, kúpeľňa, oddelené WC.

Byt disponuje vysokým štandardom ako napríklad : hliníkové okná s veľkoformátovými sklenenými tabuľami, s tepelne izolačným dvoj-sklom s akustickým útlmom, drevené podlahy. Recepcia s 24-hodinovou prevádzkou pre každú obytnú budovu a parkovacie státie v garáži sledované kamerovým systémom.

LOKALITA
Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite v blízkosti obchodného centra Eurovea na nábreží Dunaja. Ide o obľúbenú časť Starého mesta vďaka jej kompletnej občianskej vybavenosti a bezproblémového prístupu do historického centra Bratislavy.

CENA NÁJMU
INFORMÁCIA O CENE V RK

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0948 677 277 alebo emailom na lengyel-ZVNC-mikelssen.sk radi pre Vás zorganizujeme obhliadku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie MIKELSSEN